Aj toto je nezvyčajný doplnok do bytu.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Je prirodzené, že doma sa snažíme o pohodlné, ležérne a zároveň harmonické prostredie použitím štýlových bytových doplnkov a dekorácií. Jednoducho, bez vkusných bytových doplnkov, by bol dom či byt poloprázdny.

Pozrite si zaujímavé doplnky do bytu, ktoré vytvoria s Vášho domu alebo bytu zaujímavý priestor.

Zrkadlo ako bytový doplnok

Nie také obyčajné, ale jedinečné, vtipné tvary zrkadiel, v ktorých sa bude odrážať celý váš domov. Áno, zrkadlo nemusí byť len funkčná záležitosť pre každodenné použitie. Neveríte? Pozrite si pár ukážok, že aj zrkadlá môžu byť nezvyčajným bytovým doplnkom.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=““ parallax=““ parallax_image=““][vc_column width=“1/1″][vc_media_grid style=“all“ items_per_page=“10″ element_width=“4″ gap=“15″ button_style=“rounded“ button_color=“blue“ button_size=“md“ arrows_design=“none“ arrows_position=“inside“ arrows_color=“blue“ paging_design=“radio_dots“ paging_color=“grey“ loop=““ autoplay=“-1″ item=“mediaGrid_Default“ grid_id=“vc_gid:1443511007463-1986a424-667d-3″ include=“509,510,511,521,520,519,518,517,516″][vc_cta h2=“Teraz aj zľava“ h2_google_fonts=“font_family:Abril%20Fatface%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal“ h4_google_fonts=“font_family:Abril%20Fatface%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal“ txt_align=“left“ shape=“rounded“ style=“classic“ color=“classic“ add_button=“right“ btn_title=“Klikni a pozri“ btn_style=“classic“ btn_shape=“rounded“ btn_color=“primary“ btn_size=“md“ btn_align=“right“ btn_i_align=“left“ btn_i_type=“fontawesome“ btn_i_icon_fontawesome=“fa fa-adjust“ btn_i_icon_openiconic=“vc-oi vc-oi-dial“ btn_i_icon_typicons=“typcn typcn-adjust-brightness“ btn_i_icon_entypo=“entypo-icon entypo-icon-note“ btn_i_icon_linecons=“vc_li vc_li-heart“ i_type=“fontawesome“ i_icon_fontawesome=“fa fa-adjust“ i_icon_openiconic=“vc-oi vc-oi-dial“ i_icon_typicons=“typcn typcn-adjust-brightness“ i_icon_entypo=“entypo-icon entypo-icon-note“ i_icon_linecons=“vc_li vc_li-heart“ i_color=“blue“ i_background_color=“grey“ i_size=“md“ use_custom_fonts_h2=““ use_custom_fonts_h4=““ btn_link=“url:https%3A%2F%2Fwww.bonami.sk%2Fzrkadlove-samolepky%3Fa_aid%3D51b8810b7f194%26a_bid%3De8ff3e57||target:%20_blank“ btn_button_block=““ btn_add_icon=““ btn_i_icon_pixelicons=“vc_pixel_icon vc_pixel_icon-alert“ i_on_border=““ h4=“Pozrite si celú kolekciu !“]

Obchod Bonami ponúka veci, ktoré sú často iba v obmedzenom množstve. Preto neváhajte, rýchlo sa míňajú. Ak nakúpite nad 40 €, máte dopravu zadarmo.

[/vc_cta][vc_separator color=“grey“ align=“align_center“ el_width=“50″][vc_column_text]

Doplnok do bytu, ako darček.

Tieto bytové doplnky, ktoré oživia a spestria nielen Vašu predsieň, kúpeľňu či obývaciu izbu, ale môžu byť aj vkusným darčekom.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Povinné položky sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.