Lacné obývacie steny

Chcete novú obývaciu stenu alebo zostavu, ale rozhodujúca je pre vás cena?

Kvalitné obývacie steny lacno

Ak hľadáte obývacie steny za prijateľnú cenu aj napriek tomu kvalitné a vzhľadovo elegantné, tak si pozrite ponuku na stránkach.Tu uvedené lacné steny do obývačky sú z online obchodu Mt-nábytok. V uvedenom obchode robia všetko pre Vašu spokojnosť, a preto sa snažia ceny obývacích stien prispôsobiť Vašim možnostiam. Vyberte si obývaciu stenu podľa Vašich predstáv

Moderná obývacia stena Randy

Obývaciu stenu tvoria 2 skrine, vitrína, závesná skrinka a TV stolík. Jednoduché tvary v kombinácii s decentnými prírodnými odtieňmi dodajú elegantný nádych každému interiéru.
Cena za kus v základnej verzii: 272 €

obyvacia-stena-randy

Obývacia zostava Julita 4

Obývacia zostava sa skladá z: TV stolík, skrinka, polica a skrine.Úložné priestory tu nájdete v podobe políc, zásuviek a skriniek. Môžete si vybrať rôzne farebné prevedenia, ktoré dodajú vášmu interiéru najideálnejšiu variantu.
Cena za kus v základnej verzii: 331 €

obyvacia-stena-julita

Obývacia zostava Klement VIII

Prevažnú časť zostavy tvorí vysoká šatníková skriňa a úložná komoda. Tieto nábytkové diely vám poskytnú najviac úložného priestoru. Obývacia stena menších parametrov bude vhodným prvkom do malých bytov a garsónok.
Cena za kus v základnej verzii: 307 €

obyvacia-stena-klement

 
Pozri ponuku všetkých
LACNÝCH obývacích stien. >>

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Povinné položky sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.