Obývačka – nábytok

Pri návrhu obývacej izby väčšina ľudí prihliada na to, že sú centrom oddychu a na stretá-vanie celej rodiny, organizovanie rodinných osláv a priateľských sedení. A tomu prispôso-bujú aj výber nábytku do obývačky – od najväčšej skrine až po detaily kovaní pri vysúvaní šuflíkov. Moderná obývacia izba spočíva vo vytvorení dokonalého priestoru, ktorý bude disponovať dostatočným prísunom denného svetla, vzdušnosťou a voľnosťou

Obývacia stena

Prvé čo udrie do očí v obývacej izbe je obývacia stena, preto sa pri výbere na ňu kladie osobitný význam, dôraz, ktorý tu zaručene patrí.

Obývacie steny si môžete vyberať z rôznych materiálov, od prírodných, až po moderné. Obývacia stena by mala byť nielen pekná, ale ponúkať aj dostatočný úložný priestor v skrinkách či vitrínach.

Vyber obývacích stien a zostáv

Vyberte si obývaciu stenu podľa Vašich predstáv a v ponuke nájdete:
obyvacie-steny

 

Pozrieť si všetky sedacie súpravy

 

Sedacie súpravy

K nábytku v obývačke určite patrí aj sedacia súprava. Kúpa sedacej súpravy je vážna vec. Nie je predsa jedno, kde a v akej kvalite budeme najbližšie roky sedieť a relaxovať pri te-levízii či inak oddychovať spolu s ostatnými členmi rodiny.

Sedacie súpravy majú dnes veľa funkcií, vďaka ktorým sa ich funkčnosť značne rozšírila. Na rozkladacích sedacích súpravách sa dá prespať, veľa sedačiek má rôzne ukladacie priestory. Veľakrát je sedačka pre svoj dizajn dominantou celej izby.

Výber nábytku do obývačky – sedacie súpravy

Sedacie súpravy musia byť vyberané so starostlivosťou. Kategórie, v ktorých si môžete vybrať podľa Vašich priorít.
sedacka

  • Kožené sedacie súpravy
  • Luxusné sedacie súpravy
  • Moderné sedacie súpravy
  • Rohové sedacie súpravy
  • Rozkladacie sedacie súpravy
  • a mnoho iných

 

Pozrieť si všetky sedacie súpravy

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Povinné položky sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.