Posteľ z prírodného dreva so zľavou

Prírodný materiál dáva pocit pohodlia a bezpečia, umožňuje krásne spojenie tradície s modernosťou. Posteľ s jemnou štruktúrou, teplé farby, odolnosť a zdravotné prínosy sú vlastnosti, ktoré uspokoja každého zákazníka.

Zlacnená posteľ z prírodného dreva.

Kvalitná posteľ z masívneho borovicového dreva vrátane roštu a zdravotné matrace, na ktorých budete mať len tie najkrajšie sny. Postele z tohoto materiálu sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou.

postel-zlavadna

 

Takúto posteľ môžete mať so zľavou 50%
Máte na výber 6 veľkostí a 4 prírodné farby. Postele sa dodávajú v základnej farbe borovica. V prípade záujmu možný príplatok 10 € za farebné varianty orech, jelša alebo dub.
Drevo je ručne farbené a lakované, brúsené do hladkého povrchu a znovu lakované.   Lakovaný prírodný dekór si zachováva svoju pôvodnú štruktúru ušľachtilého dreva.

farby-zlacnená-postel

Postele sú vyrobené z ekologického, človeku priateľského materiálu, ktorý „dýcha“, poskytuje unikátnu mikroklímu, neobsahuje a neuvoľňuje zdraviu škodlivé látky, nevyžaruje žiadne negatívne žiarenie. Vďaka elektrostatickým vlastnostiam dreva, ktoré neprodukuje žiadnu statickú elektrinu, nedochádza k víreniu prašných častíc, čo ocenia predovšetkým ľudia, ktorí trpia alergiami.

Matrac
Matrac je taktiež veľmi kvalitný, vyrobený z hypoalergénnej a vysokoelastickej PUR peny s výškou 14 -15 cm. Je obojstranný v prevedení duplex. Poťah matraca je vybavený zipsom, ktorý umožňuje ľahké sňatie z matraca. Vysoká hmotnosť a kvalita textílie použitých na výrobu poťahu zaručuje veľmi príjemný a hladký povrch poťahu matraca, ale zároveň jeho pevnosť a veľkú odolnosť pri každodennom používaní.

 

dalsia-postel-zlavadna

 

Masívne postele z borovicového dreva s roštom a so zdravotným matracom vám zaručia príjemný, ničím nerušený spánok.

pozri viac o ponuke

 

 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Povinné položky sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.