Veľtrh nábytku, bytových doplnkov – MODDOM

Každý, kto túži po zmene interiéru, alebo chce svoj domov oživiť a skrášliť novými doplnkami, nájde množstvo inšpirácie na rôznych výstavách, veľtrhoch nábytku, bytových doplnkov.

Na výstavách sú výrobcovia pokope a tak zistíte kde sa akým trendom uberá. A netreba zabudnúť aj na na to, že sa tu často dojednať dobrá zľava!

Veľtrh nábytku, Moddom – Bratislava

Najnovšie trendy v oblasti nábytku, bytových doplnkov a dizajnu nájdete na veľtrhu Moddom, ktorý sa už tradične bude konať v areáli výstaviska Incheba v Bratislave.

 

moddom (1)

 

Veľtrh, začína 14.októbra a končí 18.10.2015, počas piatich dní návštevníkom ukáže množstvo tipov ako čo najlepšie využiť priestor, ako ho zútulniť doplnkami a udržať v ňom čistotu.

  • Návšteva veľtrhu MODDOM môže byť pekným zážitkom a prehliadkou všetkého, čo súvisí s pekným bývaním a štýlovosťou v zariaďovaní. Veľtrh ponúka všetko, čo sa týka interiérov od zariadenia cez dekorácie, zabezpečenie čistoty a pohodlia.
  • Pozrite si aj vy, nábytok všetkých štýlov, ale aj bytový textil, koberce, záclony, sanity, sauny, vírivky, hojdacie siete, ortopedické riešenia pre zdravé sedenie a spanie, elektrické spotrebiče, vybavenie kuchýň a množstvo dekoratívnych doplnkov.

 

A čo vy? Chystáte sa na nejaký veľtrh nábytku?

 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Povinné položky sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.